Detail programu

Kurz praktické fotografie


 
Fakulta/součást, která program vypisuje:
Rectorat
Druh programu CŽV:
Univerzita třetího věku (U3V)
Název skupiny programů, ve které je kurz realizován:
Odborné programy U3V
Vzdělávací cíle skupiny programů:
Kultivace osobnostních kompetencí seniorů.
Název programu/kurzu:
Kurz praktické fotografie
Zaměření programu/kurzu:
on the interest
Jazyk programu/kurzu
CZ
Anotace programu/kurzu
Ovládáte svůj fotoaparát, ale pořád Vašim fotkám něco chybí? Chcete se naučit správně reagovat v různých fotografických situacích, fotit krásné fotografie dětí, zvířecích mazlíčků, přírody či památek? V našem kurzu praktické fotografie se dozvíte vše potřebné pro vytvoření moderní fotografie. Součástí kurzu bude i procházka malebnými zákoutími Olomouce s praktickou výukou. Tento kurz pro začátečníky a mírně pokročilé je zaměřen teoreticky i prakticky s důrazem na praktickou stránku focení. V rámci kurzu se budeme rovněž věnovat základním úpravám fotografií, jejich ukládání, třídění i možnostem jejich uchovávání a publikování.
Vzdělávací cíle programu/kurzu
Účastníci si osvojí základy správné kompozice snímků, dozví se, na co klást při focení důraz a čeho se naopak vyvarovat, aby jim focení činilo radost a mohli se výsledky svého koníčku pokochat nejen oni, ale i jejich okolí.
Požadované předpoklady
Věk 60+ nebo invalidní důchod, střední nebo vysokoškolské vzdělání a splnění nezbytných formálních požadavků (řádné podání přihlášky na U3V).
Profil absolventa
Věk 60+ nebo invalidní důchod, střední nebo vysokoškolské vzdělání a splnění nezbytných formálních požadavků (řádné podání přihlášky na U3V).
Garant programu/kurzu
Janošík Jiří, Ing.
Zpět na seznam programů fakulty

Privacy settings

Allow all cookies More info